Oferta

Doskonała obsługa klienta oraz zarządzanie siecią zawsze były dla nas najważniejszymi czynnikami wyróżniającymi naszą firmę spośród innych przedsiębiorstw w branży.

 

Koncentrujemy się na zapewnieniu integralności sieci, jej stabilności oraz najwyższej wydajności. Pracownicy monitorują i zarządzają siecią na całej jej długości, w tym transmisji danych. Możliwość przeprowadzania zdalnego testowania sprawia, że specjaliście w wiekszości przypadków nie muszą osobiście odwiedzać siedziby klienta, dzięki czemu zarządzanie siecią jest efektywniejsze i bardziej ekonomiczne.

 

Alarmy dotyczące awarii są przekazywane w czasie rzeczywistym wraz ze szczegółowymi statystykami zarządzania wydajnością. Na ich podstawie mogą zostać podjęte natychmiastowe działania w celu usunięcia usterki.

 

Jedną znaszych usług jest zapewnienie dostępu do internetu na tzw "ostatniej mili". Obecnie dzięki naszym staraniom kilkaset osób może cieszyć się posiadaniem stałego i nielimitowanego dostępu do zasobów największej sieci komputerowej.

 

Główną cechą wyróżniającą naszą propozycję jest całkowity brak limitu danych czy też czasu korzystania z łącza. Opłata abonamentowa przez cały okres trwania umowy jest stała, a jej wysokość zależy jedynie od przepustowości łącza na jakie decyduje się nasz Klient. Ponadto istnieje możliwość rozdzielenia naszego łącza na więcej niż jeden komputer, czego nie da się zrobić z łączem oferowanym np przez sieci komórkowe.

 

Swoją ofertę kierujemy głównie do osób prywatnych, które pragną wykorzystać połączenie z internetem głównie w celach rozrywkowych, zachowaniu kontaktów ze znajomymi, zdobywaniu wiedzy. Nie mniej w przypadku osób bardziej wymagających oraz firm, pragnących wykorzystywać łącze do pracy lub też intensywnie je eksploatować np w monitoringu, transmisji danych, itp istnieje możliwość dopasowania oferty do ich indywidualnych wymagań.

 

Połączenie między naszą stacją bazową a lokalizacją docelową Klienta realizowane jest w oparciu o technologię bezprzewodową 2,4GHz lub 5GHz. Zasięg naszej sieci można sprawdzić tutaj.

eBOK Panel klienta

Dla abonentów sieci BajtNet - tutaj możesz sprawdzić płatności i zgłosić awarię.

ID
PIN

Dlaczego BajtNet

Cena - BajtNet to bezpieczny i szybki internet za najniższą cenę na rynku, dodatkowo publiczny adres IP.

Zasięg - Obecnie BajtNet posiada 50 stacji dostępowych, które swoim zasięgiem obejmują prawie 70% miasta Legnica oraz miejscowości: Rosochata, Jaśkowice Legnickie, Kunice, Spalona, Szczytniki, Ziemnice, Bartoszów, Pątnów Legnicki.

Warunki - Najlepsze warunki, umowa na czas nieokreślony, regulamin który broni praw Abonenta, publiczny IP i wiele innych.

Jakość - BajtNet to sieć oparta na najwyższej klasie urządzeń dostępowych oraz operatorskich wydajnych łączach internetowych.

Usługi - BajtNet oferuje kablowy i radiowy dostęp do internetu oraz wiele usług dodatkowych: usługi hostingowe, usługi serwisowe, usługi sieciowe, telefonia IP VOIP.

Serwis - BajtNet zapewnia swoim klientom obsługę serwisową na najwyższym poziomie, elektoniczne biuro obsługi klienta czynne jest 24h/dobę.